Комунальний заклад освіти «Середня загальноосвітня школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов та фізико – математичного профілю»
 
м. Дніпро

Корисні посилання














Прогноз погоди у Дніпропетровську » Україна


Виховна робота

                                                                                                                             ЗАТВЕРДЖУЮ:

Директор КЗО СЗШ №47

В.В.ОВЧАРЕНКО

2017р.

 

П Л А Н     Р О Б О Т И

КЗО СЗШ №47

на зимові канікули з 26.12.2017 по 12.01.2018

 

День тижня

Виховні заходи

Час проведення

Клас

Місце проведення

Відповідальний

ВІВТОРОК

26.12.2017

 

 1-4 класи

 

Робота комп’ютерного класу

10.00

1 - 4

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

Новини дитячої преси

10.00 – 10.00

1 - 4

медіатека

Бугаєнко Н.В.

Свято Нового Року

11.00-12.00

1-4

Каб. № 35

Ільїних Л. Г

Шаховий гурток

13.30 – 17.45

1 - 4

Каб. № 4

Сейфер Ю. В.

Культпохід в театр ім. Т. Шевченко «Жив був пес»

12.00

3-А

театр

Ліснова Я. В.

Новорічний калейдоскоп

10.00

1-4

Актова зала

Дрогайцева І. В.

5-8 класи

Робота комп’ютерного класу

10.00 – 11.00

5 - 8

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

Новорічний вогник

Зимова круговерть

14.00

12.00

8

Каб  20        

Бічан Т. В.

Дворецька Н

Новорічна Грайляндія

11.00

5

Каб.№ 19

Нікішаєва О.

Культпохід до розважального комплексу «Планета дітей»

10.00 – 12. 00

7 - 8

В.Білостоцького

Пархоменко С. В.

Новорічний калейдоскоп

11.00-13.00

9А,

9-Б

 

 

Каб. № 24

Дідик В. М.

Кошманенко М. ю.

9-11 класи

Робота комп’ютерного класу

11.00

9 - 11

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

Розумники й розумниці

10.00 – 12.00

8-11

Каб. №39

Туманова П.

Предметні консультації

Консультація з російської мови

10.00 – 11.30

7 - 11

Каб. № 5

Семенжа Л.І

Консультація з хімії

10.30- 12.

5 - 11

Каб. 29

Бердо Р. В.

 

 

 День тижня

Виховні заходи

Час проведення

Клас

Місце проведення

Відповідальний

27.12.2017

 

СЕРЕДА

1-4 класи

Новорічні пригоди літературних героїв

10.00

4 - 11

медіатека

Бугаєнко Н.В.

Свято Нового Року

10.00 12.00

1 - 4

Каб. № 32

Коцур І. І.

Новорічні пригоди

11.00

4-Б

Каб. № 33

Косенко Ю. В.

Культпохід театр опери та балету «Чиполіно»

12.00

3-Б

театр

Ільїних Л. Г.

Веселі розваги на свіжому повітрі

12.00-13.00

1-4

Подвір'я

Лукіна Л. М.

5-8 класи

Різдвяна музика щастя

11.00 -13

5-8

Каб.№ 8

Нефьодова Т.

Дозвілля у анті кафе «Місто»

11.00-14

7-Б

Вул. Глінки,24

Артеменко І. Г.

Конкурс великих математиків

12.00

6-8

Каб.№ 15

Кошова О. П.

Відкрите засідання клубу «Дебати»

11.00

9-11

Каб.№ 9

Пархоменко С. В.

Культпохід в кінотеатр

12.00-14.00

8-Б

мультіплекс

Бічан Т В.

9-11 класи

 

Спортивні змагання

10.00

9 - 11

спортзал

Єрьомін А. П.

 

Як святкують Новий Рік в інших країнах

12.00

9-11

Каб.№6

Бадя І. Г.

 

Предметні консультації

 

Консультація з біології

10.00 11.30

5 - 11

Каб. № 5

Бічан Т. В.

 

Консультація з математик

11.00 –13.00

5 - 11

Каб. № 26

Білоног О. А.

 

Консультація з української мови

12.00-14.00

10-11

Каб.№ 17

Усата Л. М.

 

 

 

День тижня

Виховні заходи

Час проведення

Клас

Місце проведення

Відповідальний

28.12.2017

 

ЧЕТВЕР

1-4 класи

 

Робота комп’ютерного класу

10.00

1-4

№16

. Зейналов Е. Х.

Шаховий гурток

13.00 – 17.45

1 - 4

Каб. № 4

Сейфер Ю. В.

Ігри та розваги на свіжому повітрі

10.00-12.00

1-4

Подвір'я

Лукіна Л. М.

Конкурс ерудитів «Звірі взимку»

10.00

1-4

Каб.35

Панова Л. О.

5-8 класи

Робота комп’ютерного класу

10.00

5-8

Каб. №16

Кошова О. П.

Чари новорічної казки

10.00

1-6

медіатека

Бугаєнко Н. В..

Заняття гуртка  «Viv’en-1»

10.30-13.30

7-11

Каб. №7

Раденко В.С

Екскурсія в музей Smart zone

10.00 – 12.00

5

музей

Зейналов Е. Х. Нікішаєва О.В.

Вчимося бути здоровими (анл.мова)

12.00-14.00

3-6

Каб.№ 24

Лук'яненко Є.І.

Новий Рік крокує по планеті

10.00-11.00

5-8

Каб.28

Дворецька Н. Я.

Новорічні мандрівки в історію

12.0-14.00

 

5 - 8

Каб. №13

Пархоменко С. В..

Гурток «Умілі руки»

10.00

5-9

Майстерня

Діденко І. Ю.

9-11 класи

 

Робота комп’ютерного класу

11.00

9 - 11

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

Заняття гуртка  «Viv’en-2»

14.30 – 16-00

8 - 10

Каб. №7

Раденко В.С

Змагання з волейболу

11.00 - 13.00

9 - 11

спортзал

Єрьомін А.П

 

Предметні консультації

 

Консультація з історії

12.00 – 13.30

5 - 11

Каб. № 13

Пархоменко С. В.

 

Консультація з української

мови

10.00 – 11.00

6-9

Каб. № 17

Кошманенко М. Ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День тижня

Виховні заходи

Час проведення

Клас

Місце проведення

Відповідальний

29.12.2017

 

П’ЯТНИЦЯ

 1-4 класи

 

Робота комп’ютерного класу

9.00

1 - 4

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

 Ігри на свіжому повітрі

10.00-12.00

1 - 4

Каб. № 36

 Ліснова Я. В.

Новорічний кінозал

12.00-14.00

1 - 4

Каб. 36

Ільїних Л. Г.

Зимові витинанки

«Майстерня Святого Миколая»

10.00 – 12.00

1 - 4

Каб. № 33

Губа Л. В..

5-8 класи

«Новорічний зорепад»-зустрічі в бібліотеці

9.00 – 11.00

7 - 9

медіатека

Бугаєнко Н.В.

Робота комп’ютерного класу

10.00

5 - 8

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

Піонербол

11.00-13.00

5 - 8

Спорт.зала

Ніколенко Ю. М.

Маршрут безпеки (квест)

11.00 – 13.00

5 - 8

Каб.13

Пархоменко С

9-11 класи

Робота комп’ютерного класу

11.00

9-11

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

Історія свята Різдва

11.00-12.30

8-10

Каб. №6

Бадя І. Г.

Предметні консультації

Консультація з математики

10.00 – 12.30

5 - 11

Каб. № 4

Туманова С. Л.

Консультація з англійської мови

12.00 – 14.00

5 - 11

Каб. № 24

Лук'яненко Є.І.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День тижня

Виховні заходи

Час проведення

Клас

Місце проведення

Відповідальний

ВІВТОРОК

02.01.2018

 

 1-4 класи

 

Робота комп’ютерного класу

10.00

1 - 4

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

Новини дитячої преси

11.00

1 - 4

медіатека

Бугаєнко Н.В.

Вікторина (зимові свята)

11.00-12.00

1-4

Каб. № 35

Лукіна Л. М.

Культпохід в Планетарій

10.00

3-А

2-А

Планетарій

Панова Л. О.Лєснова Я. В.

Веселі розваги на свіжому повітрі

10.00-12.00

1-4

Подвір'я

Ільїних Л. Г.

5-8 класи

Робота комп’ютерного класу

10.00 – 11.00

5 - 8

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

Літературна вітальня

12.00

8-10

Каб.6

Бадя І. Г.

Змагання з баскетболу

09.00 – 10. 00

7 - 8

Спорт. зала

Ніколенко Ю. М.

Спілкуємось англійською

11.00-13.00

7-9

Каб. № 24

Дольнік В.Є.

9-11 класи

Робота комп’ютерного класу

11.00

9 - 11

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

Новорічні замальовки

11.00 – 12.00

8-11

Каб. №39

Туманова С. П.

Предметні консультації

Консультація з математики

11.00 – 12.30

7 - 11

Каб. № 5

Кошова О. П.

Консультація з фізики

10.30 – 12.00

5 - 11

Каб. № 19

Нікішаєва О.

Консультація з англійської мови

12.30 – 14.00

5 - 11

Каб. № 28

Дворецька Н. Я.

 

 

 День тижня

Виховні заходи

Час проведення

Клас

Місце проведення

Відповідальний

03.01.2018

 

СЕРЕДА

1-4 класи

Новорічні пригоди літературних героїв

10.00

4 - 11

медіатека

Бугаєнко Н.В.

Візерунки Нового Року

12.00

1-4

Каб.34

Батюхова О.

Веселі розваги на свіжому повітрі

10.00-12.00

1-4

Подвір'я

Ільїних Л. Г.

Шаховий гурток

13.00 – 17.45

1 - 4

Каб. № 4

Сейфер Ю. В.

5-8 класи

Математичний марафон Санта Клауса

13.00

7-11

Каб.15

Туманова С. Л.

Новорічна вікторина «В очікуванні дива»

10.00-12.00

5-8

Каб.№ 17

Кошманенко М

Творча майстерня

11.00

5-8

майстерня

Діденко І. Ю.

 

 

 

 

 

9-11 класи

 

Спортивні змагання з футболу

10.00

9 - 11

стадіон

Єрьомін А. П.

 

Гра «Що? Де? Коли?»

11.00-13.00

7-10

Каб. №24

Дольнік Є.

 

Предметні консультації

 

Консультація зматематики

10.00 11.30

5 - 11

Каб. № 5

Кошова О. П.

 

Консультація з хімії

10.00 – 11.00

5 - 11

Каб. № 29

Бердо Р. В.

 

Консультація з української мови

12.00

5-6

Каб.18

Семенжа Л. І.

 

 

День тижня

Виховні заходи

Час проведення

Клас

Місце проведення

Відповідальний

04.01.2018

 

 

1-4 класи

 

Робота комп’ютерного класу

10.00

1-4

№16

. Зейналов Е. Х.

Шаховий гурток

13.00 – 17.45

1 - 4

Каб. № 4

Сейфер Ю. В.

Цікавинки про Новий Рік

12.00-14.00

1-4

Каб.34

Ліснова Я. В.

Ігри та розваги на свіжому повітрі

10.00-12.00

1-4

Подвір'я

Лукіна Л. М.

Гра-вікторина «Коляда»

11.00-13

1-4

Каб.№ 34

Панова Л.О.

5-8 класи

Робота комп’ютерного класу

10.00

5-8

Каб. №16

Кошова О. П.

Чари новорічної казки

10.00

1-6

медіатека

 Вершина Н.Г.

Заняття гуртка  «Viv’en-1»

10.30-13.30

7-11

Каб. №7

Раденко В.С

Майстер клас з приготування суші (кафе «Островок суші»)

10.00 – 12.00

7-Б

 

Артеменко І. Г.

Мелодії новорічних свят

12.00-14.00

5-9

Каб.№ 24

Лук'яненко Є.І.

Рекордсмени світу та України

13.00

7-10

Каб.№ 14

Токарева І. О.

Гурток «Умілі руки»

10.00

5-9

Майстерня

Діденко І. Ю.

9-11 класи

 

Робота комп’ютерного класу

11.00

9 - 11

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

Заняття гуртка  «Viv’en-2»

14.30 – 16-00

8 - 10

Каб. №7

Раденко В.С

Змагання з волейболу

11.00 - 13.00

9 - 11

стадіон

Єрьомін А.П

Предметні консультації

Консультація з історії

12.00 – 13.30

5 - 11

Каб. № 6

Бадя І. Г.

Консультація з української

мови

10.00 – 11.00

6-9

Каб. № 17

Кошманенко М. Ю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День тижня

Виховні заходи

Час проведення

Клас

Місце проведення

Відповідальний

05.01.2018

 

П’ЯТНИЦЯ

 1-4 класи

 

Робота комп’ютерного

класу

9.00

1 - 4

Каб. №16

Зейналов Е. Х..

 Ігри на свіжому повітрі

 

 

 

12.00-14.00

1 - 4

стадіон

 Ліснова Я. В.

Чарівні слова відкривають серця

10.00-12.00

1 - 4

Каб. № 36

Губа Л. В.

Екскурсія до карамельного світу «Веселі карамелі»

10.00

З-Б

Вул.Суворова,19

Косенко Ю. В.

5-8 класи

«Символи року» Свято колядок ,щедрівок та віршування

10.00 – 11.00

7 - 9

медіатека

Бугаєнко Н.В.

Робота комп’ютерного класу

12.00

5 - 8

Каб. №16

Зейналов Е. Х

Математична вікторина Найрозумніший»

11.00-13.00

5 - 8

Каб.№15

Кошова О. П.

Екскурсія до міської ялинки

12.00

9

парк

Кошманенко Дідик В. М.

Зимові види спорту у Великобританії

11.00-13

7-Б

Каб.29

Артеменко І. Г.

9-11 класи

Робота комп’ютерного класу

11.00

9-11

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

Конкурс «Що? Де? Коли?

12.00

9-11

Каб.15

Туманова С. Л.

Предметні консультації

Консультація з математики

10.00 – 11.30

5 - 11

Каб. № 39

Кошова О.П.

Консультація з англійської мови

12.00 – 14.00

5 - 11

Каб. № 28

Дворецька Н. Я.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День тижня

Виховні заходи

Час проведення

Клас

Місце проведення

Відповідальний

ВІВТОРОК

09.01.2018

 

 1-4 класи

 

Робота комп’ютерного класу

09.00

1 - 4

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

Свято колядок,щедрівок та віршування

10.00 – 11.00

1 - 4

медіатека

Бугаєнко Н.В.

В гостях у казки «Малюємо зиму»

13.00

1-4

Каб №4

Батюхова О.

Ігри на свіжому повітрі

10.00-12.00

1-4

подвір'я

Панова Л. О.

Чари новорічної казки

11.00-12.00

1-4

Каб. № 34

Ліснова Я. В.

Зимові розваги

12.00

1-4

Каб.32

Коцур І. І.

5-8 класи

Робота комп’ютерного класу

«Юні програмісти»

10.00 – 11.00

5 - 8

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

У країні Мультляндії

 13.00-15.00

6-8

Каб. №28

Дворецька Н

Математичний КВК

11.00-13.

10-11

Каб.№4

Туманова С. .

З Новим Роком,Україно! (музичний калейдоскоп)

13.00-15

5-8

Каб.№ 8

Нефьодова Т.М.

Екскурсія в ТРЦ «Караван» Мультіплекс

11.00

6-Б

Караван

Кошова О. П.

9-11 класи

Робота комп’ютерного класу

11.00

9 - 11

Каб. №16

ЗейналовЕ.Х.

Робота  МАН

10.00 – 12.00

10-11

Каб. №20

Бічан Т. В.

  Предметні консультації

 

 

 

Консультація з інформатики

09.00 – 10.30

7 - 11

Каб. № 16

. Зейналов Е. Х.

Консультація з російської мови

10.30 – 12.00

5 - 11

Каб. № 17

Бадя І. Г.

Консультація з быології

12.30 – 14.00

5 - 11

Каб. № 24

Бічан Т. В.

 

 

 День тижня

Виховні заходи

Час проведення

Клас

Місце проведення

Відповідальний

10.01.2018

СЕРЕДА

1-4 класи

Літературне свято «Сію,вію ,посіваю (вивчення колядок)

09.00 – 10.00

4 - 11

бібліотека

Бугаєнко Н.В.

Історія святкування старого Нового Року

11.00 – 13.00

3 - 4

Каб. № 32

Косенко Ю. В.

Вікторина «Зимова круговерть»

10.00

1-4

Каб.№28

Дрогайцева І. В.

Ігри на свіжому повітрі

10.00-12.00

1-4

подвір'я

Лукіна Л. М.

Шаховий гурток

13.30 – 17.45

1 - 4

Каб. № 25

Сейфер Ю. В.

5-8 класи

 

 

 

 

 

Похід до кінотеатру «Мультіплекс»

12.00-14.00

9

ТРЦ «Караван»

Дідик В. М.

Кошманенко

Мандрівка у країну Недоладії

13.30 – 14.30

5 - 8

Каб. № 18

Семенжа Л. І.

Природа і тварини

 (на англ. мові)

11.00.-14.00

9-11

Каб. № 24

Лук'яненко Є.І.

 

 

 

 

 

Математичні перегони

12-.0014.00

6-8

Каб.№5

Білоног О. А.

 

 

 

 

 

9-11 класи

Спортивні змагання з футболу

10.00

9 - 11

стадіон

Єрьомін А. П.

Культпохід в ТРЦ «Караван» (Мультіплекс)

12.00

10-11

 

ТРЦ «Караван»

 

Туманова С. Л.

Предметні консультації

Консультація з біології

10.00 – 11.30

5 - 11

Каб. № 5

Бічан Т. В.

Консультація з математики

10.00 – 11.00

5 - 11

Каб. № 5

Білоног О. А.

Консультація з англійської мови

12.30 – 14.00

6- 9

Каб. № 24

Дольнік Є.

 

 

День тижня

Виховні заходи

Час проведення

Клас

Місце проведення

Відповідальний

11.01.2018

 

ЧЕТВЕР

1-4 класи

 

Робота комп’ютерного класу

9.00

1-4

№16

Зейналов Е. Х.

Шаховий гурток

13.00 – 17.45

1 - 4

Каб. № 25

Сейфер Ю. В.

Новорічні пригоди

   10.00-12

1-4

Каб.36

Губа Л. В.

Ігри та розваги на свіжому повітрі

11.00-13.00

1-4

подвір'я

Косенко Ю. В.

Майстерня новорічних сувенірів

11.00

1-4

Каб.№ 37

Ільїних Л. Г.

5-8 класи

Чари новорічної казки

10.00

1-6

медіатека

Вершина Н. Г.

Сніжний літопис Новорічних свят

11.00-13.00

5-8

Майстерня

Діденко І. Ю.

Летять,летять сніжинки

13.00-15.00

5-8

Каб.№ 8

Нефьодова Т. М.

Гурток «Умілі руки»

10.00

5-9

Майстерня

Діденко І. Ю.

9-11 класи

 

Робота комп’ютерного класу

11.00

9 - 11

Каб. №16

Зейналов Е. Х.

Зимові розваги

12.00-14.0

5-9

Каб.№19

Нікішаєва О. В.

Заняття гуртка  «Viv’en-2»

14.30 – 16-00

8 - 10

Каб. №7

Раденко В.С

Предметні консультації

Консультація з інформатики

10.00 – 12.30

5 - 11

Каб. № 16

Зейналов Е. Х.

Консультація з хімії

13.00

7-11

Каб.29

Бердо Р. В.

 Української  мови

10.00 – 11.00

6-9

Каб. № 17

Кошманенко М. Ю.